Kromě vývoje softwaru a webdesignu nabízím i několik vedlejších činností.

 

 

První z mých vedlejších aktivit je malování divadelních kulis nebo malba na zeď v interiérech.
Tato činnost je omezena na region působiště v okolí Sušice.

Malování divadelních kulis

Divadelní kulisa vetšinou doplňuje divadelní scénu, má za úkol vyvolat v divákovi pocit reálného místa na kterém se odehrává děj hry. Mnohdy je složité umístit na scénu nábytek, skříně, dveře, okna, atd. Pokud se jedná o věci, které ale slouží pouze jako doplněk scény, tj. reálně se ve hře nevyužívají, tak proč je pracně vyrábět, shánět a tahat se s nimi na scénu, když stačí jednouduchý rám s plátnem, na kterém je všechno namalované?

Malba na zeď

Malba na zeď, podobně jako kulisa, může vhodně doplnit a ozvláštnit interiér. Od pouhého nenápadného deatilu či drobné malby jako doplnění nábytkem nezakrytého prostoru, přes dekorační malbu větší části zdi např. motivem kamenné zídky, až po náročné dominantní malby imitující třeba pohled z okna na přírodu za ním.

 

 

Další mojí vedlejší aktivitou je komponování a nahrávání hudebních doprovodů ke zpěvu (karaoke) nebo scénické divadelní hudby včetně mixáže zvuků a ruchů.

K záznamu kompozice je používán sw OctaMED na platformě AMIGA 500 a kromě vlastních samplů je používán i zvukový modul Dr.Rythm DR-5 (Rolland/BOSS) a zvuky z keyboardu Casio CTK 811XE. Mixáž výsledné nahrávky je pak realizována na malém domácím nahrávacím studiu Rolland VS-840 s exportem do formátu wav či mp3.

Hudba k divadelní hře:
Na správné adrese
Hudba k divadelní hře:
Žena v trysku století - Waltz
Hudba k divadelní hře:
Žena v trysku století - Gotika
Hudba k divadelní hře:
Podhorský penzion
Hudba k divadelní hře:
Muž sedmi sester

 

 

Není v nabídce. Tento můj koníček je zde uveden pouze jako další varianta k Malování.